Cyberfoot Time
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Cyberfoot Time

Facebookta ki CyberFoot Time Sayfasının Resmi Forum Sitesidir.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

New Star Soccer

YazarMesaj
wade123
Admin
wade123

New Star Soccer Empty
MesajKonu: New Star Soccer   New Star Soccer Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 10:48 am

Oyun hakkında ufak bilgi:17 yaşında futbola başlıyorsunuz.Mevkinizi secip maçlara başlıyorsunuz.At yarışı kumar vb oyunları oynayabiliyorsunuz.Sevgiliniz oluyor.Evlenebiliyorsunuz çocuklarınız oluyor.Eşyalar satın alabiliyorsunuz.Ama oyunun grafikleri kötüdür fifa gibi sanmayın Gerçekten zevkli bir oyundur.

Oyun hakkında ip uçları:Gol atmakta başta sıkıntı çekebilirsiniz.Onun icin özelliklerden pace ve staminayı geliştirin.Pace=hız stamina=dayanıklılık staminayla maçlarda pek yorulmazsınız.Pacede adı üstünde hız ve kolay çalım atarsınız.Bazen seçilmediginizde güven eksikliği der bunun icinde alkol alın.Transfer sezonlarında zaten size teklif yollarlar kabul edip etmemek size kalmış.

Ben bu oyunu hala oynuyorum 4.sezonum 3 sezon fenerbahçede kaldım 2 sezon gol kralı asist kralı oldum.Dediğim ip uçlarını yapın rahat sizde yaparsınız.Şuan Chelseadeyim ilk maçta 4 gol 3 asist yaptım devam ediyorum.

Önemli Bir Not!!!!: Rar dosyasında bir serial war new game yaparken isminizi Koray Erdal yapın sonra serial dosyasında bi cok war onuda codu gir bölümüne tıklayın oraya kodu kopyalıp yapıştırın sonra sorunsuz bir şekilde oynayın

http://www.upload.gen.tr/d.php/s13/nozxv4b2/New_Star_Soccer_3.rar.html
http://cyberfoottime.forummum.com

New Star Soccer
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» New Star Soccer 3
» Sensible Soccer 2006
» Pro Beach Soccer
» Pro Evolution Soccer 2007
» Urban Freestyle Soccer (Sokak Futbolu:))